Teknoloji – Magazin – O Ses Türkiye – Yetenek Sizsiniz

5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

5 KİLO VERDİREN DİYET

                1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenler için birçok diyet bulunmasına rağmen en etkili olanın seçilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda seçilen diyetin insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermediğine emin olmak gerekmektedir. Özellikle kısa bir zaman içerisinde tatile çıkacaklar toplantıya katılacaklar ve partiye gidecekler için bu diyet ideal olarak görülmektedir. Ayrıca diğer birçok diyete göre uygulanmasının da son derece kolay olduğu dikkatleri çekmektedir. Bu diyette ana öğünler kadar ara öğünler de büyük bir önem taşımaktadır. Eksiksiz bir şekilde uyulması tavsiye edilmektedir. Diyetin 1 hafta boyunca uygulanmasından sonra devam etmek isteyenlere ara vermeleri gerektiği söylenmektedir. Vücudun kendini toplayabilmesi için bu duruma dikkat etmek gerekmektedir.

Diyetin sabah kahvaltısından önce 1 bardak sıcak suyun içerisine 1 çay kaşığı bal karıştırılıp içilmesi gerekmektedir. İçildikten yaklaşık olarak 10 dakika sonra iki dilim kepek ekmeğinden yapılmış domatesli ve biberli tost yenilebilmektedir. Bunların yanında 1 bardak taze sıkılmış portakal suyu da isteğe göre içilebilmektedir. Öğle yemeğinden önceki ara öğünde 1 adet meyve yenilmektedir. Öğle yemeğinde ise içerisinde zeytin peynir ve tüm yeşilliklerin bulunduğu büyük bir tabak salata yenilebilmektedir. Bunun yanında ise 4 adet ızgara köfte yenilmektedir. Ekmeğin bulunmamasına dikkatleri çekmek gerekmektedir. İkindi vakitlerine doğru ara öğünde iki dilim ekmek arasına kaşar koyularak yapılmış yağsız tost yenilmesi gerekmektedir. Son ana öğün olan akşam yemeğinde bol limonlu büyük bir tabak salatanın yanında ızgara balık veya tavuk yenilmesi gerektiği belirtilmektedir.

Diğer ara öğünlerde olduğu gibi uyumadan kısa bir süre önce 2 adet kayısı ve 8 adet bademin yenilmesi gerekmektedir. Tüm bu ana ve ara öğünleri aksatmadan uygulayan kişilerin rahatlıkla 5 kiloya kadar verebilmektedirler. 5 kilo verdiren diyet için yapılan yorumlardan son derece etkili olduğu da anlaşılmaktadır.

 

Aşağıdaki Kelimeden Sitemize Ulaştınız

bir haftada 7 kilo verdiren diyet,şok diyet 5 kilo,1 haftada 7 kilo verdiren diyet,3 günde 5 kilo verdiren şok diyet,haftada 7 kilo,1 haftada 7 kilo verdiren diyetler,Hızlı diyetler,şok diyetleri,bi haftada 7 kilo,3 günde 6 kilo nasil verilir,dukan şok diyet,1 haftada 10 kilo verdiren şok diyet,sağlıklı ve hızlı kilo verdiren diyetler,dukan diyeti 3 günde 5 kilo,şok kilo verdiren diyetler,diyet listesi 3 günde 5 kilo,1haftada 7 kilo,şok diyet 3 günde 5 kilo,5 günde 5 kilo verdiren şok diyet,bir haftada 7 kilo verdiren diyetler

Kategori: Diyet

Benzer Konular

Merhaba Yaz Diyeti Listesi

Merhaba Yaz Diyeti Listesi

Yaz aylarında herkes kilo vermek istiyor. Tatilde eğer ki utanarak yapmak istemiyorsanız ve kendinizi form...

Yaşlılar İçin Diyet, Zayıflama Listesi

Yaşlılar İçin Diyet, Zayıflama Listesi

Dünya sağlık örgütü raporuna göre yaşı 65 ve üstü olan kişilere yaşlı denilmektedir. Yaşlı dediğimiz...

Gelişim Çağındaki Gençler İçin Diyet Listesi

Gelişim Çağındaki Gençler İçin Diyet Listesi

Gelişim çağındaki gençler için diyet yapmak oldukça dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Zira gelişim aşamasında...

30 Günlük Alkali Diyeti ile 10 Kilo Veriniz

30 Günlük Alkali Diyeti ile 10 Kilo Veriniz

Bugün ki yazımızda denenmiş ve çalıştığı kesin olarak garanti olan bir diyetten bahsedeceğim. Bu diyet...

Alkali Diyeti Listesi – Alkali Diyeti Menüsü

Alkali Diyeti Listesi – Alkali Diyeti Menüsü

Alkali diyeti nedir ve nasıl yapılır sorusuna bu yazımızda cevap bulacaksınız. Alkali diyeti hakkında ayrıntılı...

Yukarı