Teknoloji – Magazin – O Ses Türkiye – Yetenek Sizsiniz

10 Günde 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

10 Günde 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Sıcak yaz ayları geldi. Herkes tatile formda ve güzel bir vücutta gitmek ister. Birçok kişi ise kilolarından şikâyet etmektedir. Diyete başlamak için her şey kafada bitmeli yani iradeniz kuvvetli olmalıdır. Eğer ki kendinize güveniyorsanız bu diyet tam sizin için. 10 günde 10 kilo diyeti ile kilolarınızdan arınacaksınız ve mutlu olacaksınız.

Diyetteki önceliğimiz bol bol su içmektir. Su içmek vücuttaki şişkinliği ve ödeminizi dışarı atar. Bunun yanında yediklerinize de dikkat etmelisiniz. Sabahları bir adet elma ve bir bardak portakal suyu içiniz. Veya bir dilim kızarmış çavdar ekmeği ve yanında şekersiz çay içebilirsiniz. Öğlenleri ise 200 gram haşlanmış bir tavukgöğsü ve bir adet elma yanında ise bol bol salatalık yiyebilirsiniz. Ya da bir adet haşlanmış yumurta domates ve haşlanmış lahana yiyebilirsiniz. En önemli öğün ise akşam yemeğidir.

Akşam yemeğinde yağsız kereviz yemeği ya da tuz koymadan haşlanmış karnabahar ve yanında ise mevsim meyveleri yiyebilirsiniz. Yanında ise şekersiz çay veya şekersiz kahve içebilirsiniz. Tabi ki bunları yaparken yemekten önce ve yemek yerken bol bol su içmeyi ihmal etmeyin. Eğer içebiliyorsanız günlük 3 ile 4 litre su içmeniz sizin için iyi olur. Günlük ise bir saat düzenli olarak tempolu bir yürüyüş yaparak vücudunuz da sarkmalar gözlemlenmeyecek ve sıkı bir vücuda sahip olacaksınız. 10 günün sonunda göreceksiniz ki kilolarınızdan arınmış olacaksınız.

Mutlu bir sona ulaştıktan sonra bu diyeti aynı koşullarla bir kez daha yapabilirsiniz. Hiçbir sakıncası yoktur. Ama üçüncü kez yaparsanız tehlikeli olabilir. Bunun içinde bir hafta ara verip tekrardan başlayabilirsiniz. Ancak bu bir haftalık arada aşırıya kaçmadan normal bir düzende yemek yemelisiniz. Aksi takdir de verdiğiniz kilolar bir işe yaramaz. Eğer ki denilenleri yaparsanız mutlu bir sona ulaşmış olursunuz.

 

Aşağıdaki Kelimeden Sitemize Ulaştınız

10 gunde 10 kilo diyeti,10 günlük diyet,on günde on kilo,10 günde 10 kilo vermek,sıkı diyet nasıl yapılır,en sıkı diyet listesi,sıkı diyet programı,en sıkı diyet,siki bir diyet listesi,sıkı bir diyet,sıkı diyet listeleri,çok kilo verdiren diyet listesi,on günde 10 kilo,on gunde on kilo diyeti,kilo verdirici diyet,en iyi kilo verdiren diyetler,sıkı bir diyet nasıl yapılır,10 gunde on kılo,1 haftalık sıkı diyet,10 günde 10 kg

Kategori: Diyet

Benzer Konular

Merhaba Yaz Diyeti Listesi

Merhaba Yaz Diyeti Listesi

Yaz aylarında herkes kilo vermek istiyor. Tatilde eğer ki utanarak yapmak istemiyorsanız ve kendinizi form...

Yaşlılar İçin Diyet, Zayıflama Listesi

Yaşlılar İçin Diyet, Zayıflama Listesi

Dünya sağlık örgütü raporuna göre yaşı 65 ve üstü olan kişilere yaşlı denilmektedir. Yaşlı dediğimiz...

Gelişim Çağındaki Gençler İçin Diyet Listesi

Gelişim Çağındaki Gençler İçin Diyet Listesi

Gelişim çağındaki gençler için diyet yapmak oldukça dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Zira gelişim aşamasında...

30 Günlük Alkali Diyeti ile 10 Kilo Veriniz

30 Günlük Alkali Diyeti ile 10 Kilo Veriniz

Bugün ki yazımızda denenmiş ve çalıştığı kesin olarak garanti olan bir diyetten bahsedeceğim. Bu diyet...

Alkali Diyeti Listesi – Alkali Diyeti Menüsü

Alkali Diyeti Listesi – Alkali Diyeti Menüsü

Alkali diyeti nedir ve nasıl yapılır sorusuna bu yazımızda cevap bulacaksınız. Alkali diyeti hakkında ayrıntılı...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. kader diyor ki:

    Ben bugun başlıyorum, umarım guzel olur ya

  2. ece delibalta diyor ki:

    kilo vermek istioyrum

  3. sofia leo diyor ki:

    ben denedi ve çok güzel oldu herkese tavsiye ederim :)

Yukarı